09145334143
04134265135
info@dadaqua.com

ادونس

advance

محصول ادونس dad aqua یک ترکیب طبیعی و بیولوژیک جهت افزایش سرعت رشد در گیاهان آبزی است. یک فرمول پیشرفته حاوی فیتوهورمون ها، مواد معدنی و مغذی که به شکل موثری بر روی رشد تمامی بخش های گیاهی شامل ریشه، ساقه و برگ تاثیر گذار هستند. فیتوهورمون ها گروهی از ترکیبات طبیعی که نقش بسیار مهمی در رشد گیاهان و تکمیل فرایند های مربوطه در گیاه از جمله تقسیم سلولی، و فرایند فتوسنتز، تشکیل برگ ها، تبادلات مواد مغذی، تشکیل دانه، رشد ریشه ها و واکنش به محرک های محیطی نقش دارد. استفاده مرتب از این محصول به دلیل وجود مواد مغذی و معدنی موجود و جذب آنها توسط گیاه باعث می شود گیاه در مقابل عوامل بیماری زا مقاومت بیشتری داشته باشد. این محصول غیر سمی و کاملا برای استفاده در آکواریوم های حاوی گیاه، ماهی و دیگر ارگانیسم های آبزی مناسب است.

دوز مصرفی :
بزودی برنامه ای کامل نسبت به لیتراژ آکواریوم و حجم گیاهان جهت محاسبه خودکار مقدار کود در هر روز در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. با این اوصاف دوز عمومی به شرح ذیل می باشد.

نکته مهم : بین روزهای دهم تا چهاردم راه اندازی استفاده از این محصول به رشد بهتر و استحکام بیشتر ریشه ها کمک خواهد کرد. بعد از این دوره استفاده از این محصول در رشد بهتر شاخه ها و برگ ها موثر خواهد بود.

قبل از مصرف بطری را به خوبی تکان دهید. ۵ میلی لیتر از این محصول برای هر ۸۰ لیتر کافی است. می توانید این محصول را به صورت روزانه و یا در مواقع لازم جهت بهبود شرایط رشد گیاهان به آکواریوم اضافه کنید